Bahçetepe!

Bahçetepe!

Başakşehir'de Makro İnşaat ve Akyapı tarafından hayata geçirilen Bahçetepe toplam 208 bin 910 metrekare alan üzerinde Aile Bağları ve Kuleler olarak iki bölüm halinde yükseliyor...


Kategori: Proje Detay
Firma: Makro İnşaat
Proje: Bahçetepe İstanbul

Makro inşaat ve Akyapı tarafından Başakşehir'de hayata geçirilen Bahçetepe İstanbul Projesi Aile Bağları ve Kuleler olarak iki bölümden oluşuyor. 208 bin 910 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen projenin konut alanı ise 81 bin 910 metrekare olarak belirlendi.


1+1'den 4+1'e kadar konut alternatiflerinin bulunduğu Bahçetepe 127 bin metrekare bahçe alanına sahip. Toplam 1.476 adet konuta yer verilen projede yüzdede 1 KDV oranı uygulanıyor ve konutlar için yüzde 25 peşinat veriliyor.


2014 yılının Ekim ayında konut teslimlerinin yapılması hedeflenen Bahçetepe blokları 16 ve 40 katlı olarak yükseliyor. Başakşehir'de Atatürk Olimpiyat Stadı'nın yanında yükselen projede fiyatlar 158 bin TL'den başlıyor.


Geniş yeşil alanlar ile sosyal olanaklara sahip Bahçetepe ayrıcalıkları içerisinde; güvenlik hizmeti, yüzme havuzu,hobi bahçeleri, sauna, hamam, spor sahaları, fitness salonu, çocuk oyun alanları gibi alanlar bulunuyor.


444 61 71 

 www.bahcetepeistanbul.com 


Gizem Çelik/Konutfırsatları.com
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.