hamzalar tekstil Etiket sonuçları

hamzalar

hamzalar tekstil

Hamzalar Tekstil, Diyarbakır’ın Çermik İlçesi’ne 5 yıldızlı Termal Tatil Köyü kazandırıyor. Hamzalar Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Öner, tesisin inşaatına bu yıl içinde başlayacaklarını söyledi...


hamzalar tekstil

hamzalar

Hamzalar Tekstil, kaplıcaları ile bilinen Diyarbakır’ın Çermik ilçesine 5 yıldızlı termal tatil köyü kazandırıyor. 300 bin metrekare alana yapılacak olan 5 yıldızlı termal tatil köyü içerisinde; devremülk, kaplıca, SPA merkezi, aquapark, çocuk eğlence merkezi, hayvanat bahçesi,  AVM, sağlık merkezi, ibadethaneler (cami, sinagog, cemevi, kilise) ve 5 yıldızlı kongre & SPA oteli yer alacak. 


Hamzalar Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Öner, bölgeye yapacağı yatırımla ilgili olarak Diyarbakır, Siirt, Elazığ, Adıyaman, Malatya ve Gaziantep illerinde valilik, belediyeler ve kaymakamlıkları ziyaret ederek projesini tanıttı.  


Çermik İlçesi’nde yapılacak olan tesisin sağlık turizmine katkısının çok önemli olduğunu vurgulayan Öner, ilçede bin 200 yataklı pansiyon olmasına rağmen 100 bine yakın insanın yaz aylarında burada konakladığını söyledi. 


Bu yıl içinde temeli atarak, inşaata başlayacaklarını belirten Öner, şunları kaydetti:...

© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.