toryum yapı göztepe residence resimleri Etiket sonuçları

toryum yapı göztepe

toryum yapı göztepe residence resimleri

Toryum Yapı Göztepe Residences projesinde satış sürecine Mart - Nisan aylarında başlamayı planlıyor. Göztepe Residences projesinde daire teslimlerinin inşaat başladıktan 12 ay sonra yapılması hedefleniyor...


toryum yapı göztepe residence resimleri

toryum yapı göztepe

Toryum Yapı, İstanbul'un Anadolu yakasında Kadıköy Göztepe bölgesinde Göztepe Residences adında bir projeye başlıyor. Toryum Yapı Göztepe Residences projesine Mart - Nisan aylarında başlamayı planlıyor.


4 bin 382 metrekare inşaat alanına sahip olan Göztepe Residences projesi 27 adet konuttan meydana geliyor. Tek blok halinde yükselen Göztepe Residences projesinde kat sayısı 13 olarak belirlendi.


İki adet dubleks dairenin yer alacağı Göztepe Residences projesinde diğer tüm daireler 3 oda 1 salon olarak tasarlandı. Göztepe Residences projesinde teslimlerin inşaat başladıktan 12 ay sonra yapılması hedefleniyor.


Toryum Yapı Göztepe Residences projesinde açık yüzme havuzu, otopark, spor alanları gibi sosyal olanaklar yer alıyor. Göztepe Residences projesinde fiyatlar ve ödeme koşulları önümüzdeki aylarda belli olacak.© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.