Nef Haliç!

Nef Haliç!

Nef Haliç, Timur Gayrimenkul tarafından iki etap halinde inşa ediliyor. İlk teslimleri Ağustos 2013'te, ikinci teslimleri Aralık 2013'te yapılacak olan proje, Haliç'te hayat buluyor...


Kategori: Proje Detay
Firma: Timur Gayrimenkul
Proje: Nef Haliç

Timur Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakası'nın Haliç semtinde hayata geçirilen Nef Haliç, iki etap halinde yükseliyor. Projenin ilk etabı Nef 47 Suites Haliç, ikinci etabı ise Nef İki Flats Haliç.


Nef Haliç 'in birinci etabı olan Nef 47 Suites Haliç 'in 2013 yılının Ağustos ayında, ikinci etabı olan Nef İki Flats Haliç 'in ise 2013 yılının Aralık ayında yeni sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.


Nef 47 Suites Haliç 'in tamamı alanı 43 metrekare olan 1+1 dairelerden ve Nef İki Flats Haliç 'in tamamı ise alanı 62 metrekare ila 162 metrekare arasında olan 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor.


SOM Mimarlık tarafından tasarlanan Nef Haliç, 5.5 milyon yatırım bedeli ile yükseliyor. 15 bin metrekare arsa alanı üzerine kurulan projenin toplam inşaat alanı 61 bin metrekare olarak belirleniyor.


Nef Haliç Projesi 'nde dairelerin minimum fiyatı 200 bin TL'den başlıyor. Proje için hazırlanan ödeme planına göre, minimum yüzde 10 peşinat veriliyor. Kalan tutar için banka kredisi kullanılıyor.


İclal Süzgün/Konutfırsatları.com
© 2012 Konut Fırsatları Tüm Hakları Saklıdır.
Konutfirsatlari.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.